• Medewerkers

Groepen

Management

Diana Kouters

Diana Kouters

Regiodirecteur

Mattanja Hiensch

Mattanja Hiensch

Locatieleider / Coördinator veiligheid / Aanspreekpersoon pesten

Logopedisten

Anne Steendijk

Anne Steendijk

Logopedist

Marloes Meesters

Marloes Meesters

Logopedist

Milou Flipse

Milou Flipse

Logopedist

Pascale van Os

Pascale van Os

Logopedist

Veerle Addink

Veerle Addink

Logopedist

Vakleerkrachten

Alex Hannewijk

Alex Hannewijk

Vakdocent gymnastiek

Intern begeleider

Ineke Platschorre

Ineke Platschorre

Intern begeleider

Schoolarts, orthopedagoog en fysiotherapeut

Gilde Stuifzand

Gilde Stuifzand

Fysiotherapeut

Lindy de Man

Lindy de Man

Fysiotherapeut

Miriam Brasser

Miriam Brasser

Orthopedagoog

Paul Lindenbergh

Paul Lindenbergh

Schoolarts

Administratie en conciërge

Janneke Poleij

Janneke Poleij

Administratie (woensdag)

Marcel Bookelaar

Marcel Bookelaar

Conciërge

Marieke Ravia

Marieke Ravia

Administratie

Groep 1/2a

Dionne Vahlenkamp

Dionne Vahlenkamp

Leerkracht

Hélène Kleijwegt

Hélène Kleijwegt

Onderwijsassistent

Katinka Schotanus

Katinka Schotanus

Leerkracht

Groep 1/2b

Annemarie van Colmjon

Annemarie van Colmjon

Leerkracht

Caroline Vollenga

Caroline Vollenga

Leerkracht

Mariëlle Simons

Mariëlle Simons

Onderwijsassistent

Pirre van Heesch

Pirre van Heesch

Onderwijsassistent

Groep 3a

Nienke Smits

Nienke Smits

Onderwijsassistent

Tessa van Meerkerk

Tessa van Meerkerk

Leerkracht

Groep 3b

Gaby Landa

Gaby Landa

Leerkracht

Margaret Begthel

Margaret Begthel

Leerkracht

Valerie Clemminck

Valerie Clemminck

Onderwijsassistent

Groep 4a

Ina Bodbijl

Ina Bodbijl

Leerkracht

Lia Dobbelaar

Lia Dobbelaar

Leerkracht

Mirjam Stouten

Mirjam Stouten

Onderwijsassistent

Groep 4b

André Goemaat

André Goemaat

Onderwijsassistent

Jodie Vogel

Jodie Vogel

Leerkracht

Marianne Engel

Marianne Engel

Leerkracht

Groep 5a

Anouk van de Linde

Anouk van de Linde

Onderwijsassistent

Carla Dronkers

Carla Dronkers

Leerkracht

Marco Eestermans

Marco Eestermans

Leerkracht

Groep 5b

Anouk van de Linde

Anouk van de Linde

Onderwijsassistent

Mieke Tramper

Mieke Tramper

Onderwijsassistent

Rowenda Reijnierse

Rowenda Reijnierse

Leerkracht

Groep 6

Anissa Reijerse

Anissa Reijerse

Leerkracht

Caroline Vollenga

Caroline Vollenga

Leerkracht

Groep 7

Marianne Engel

Marianne Engel

Leerkracht

Talitha Kaijser

Talitha Kaijser

Leerkracht

Groep 8

Brian Verbrugge

Brian Verbrugge

Leerkracht

Marianne Engel

Marianne Engel

Leerkracht

Groep BE

Esther Billault

Esther Billault

Leerkracht

Evelien van Keulen

Evelien van Keulen

Leerkracht

Karin Diesch

Karin Diesch

Onderwijsassistent

Marianne Engel

Marianne Engel

Leerkracht

Thea van Heukelom

Thea van Heukelom

Onderwijsassistent

Groep BI

Karin Diesch

Karin Diesch

Onderwijsassistent

Margaret Begthel

Margaret Begthel

Leerkracht

Mariska den Engelsman

Mariska den Engelsman

Leerkracht

Renate Zwamborn

Renate Zwamborn

Leerkracht

Bouw

André Goemaat

André Goemaat

Onderwijsassistent

Karin Diesch

Karin Diesch

Onderwijsassistent

Karlijn de Vos

Karlijn de Vos

Algemeen medewerker

Mariëlle Simons

Mariëlle Simons

Onderwijsassistent

Mieke Tramper

Mieke Tramper

Onderwijsassistent

Bij ons komen werken?

Ben je gepassioneerd en wil je graag solliciteren? Kijk dan bij de vacatures of er iets voor je bij zit.